zatím není znám..

První mistrák
Balvani A - Drahonice  2:1 (1:0)
4.9.2011
K prvnímu utkání nové sezóny jsme nastoupili na hřišti v Drahonicích. Přijel nás podpořit náš nový sponzor, majitel klubu Gold Fingers. Ve velmi horkém odpoledni se hrálo vyrovnané utkání. Na začátku 14 min. měl velkou šanci Tomáš Bernad po centru Davida Šebesty, ale nedal. Z prvního rohu chtěl zahrozit aktivní David Šebesta, ale střílel hodně nad. Potom jsme měli ještě několik pokusů ohrozit soupeřovu branku, ale buď jsme netrefili nebo nás zastavil rozhodčí (který mimochodem pískal s přehledem) po našem faulu. Hosté taky měli několik pokusů, ale golman byl vždy na svém místě.Ve 24 min měli domácí největší šanci, když šel hráč sám na brankáře, ale nedal. Ve 31 min. přihrál Luděk Kalina Michalovi Boukalíkovi a ten z první nepovedenou střelou obloučkem poslal Balvany do vedení 0:1. Do konce poločasu se už nic nestalo, i když šance byly na obou stranách. Ve druhém poločase jsme měli opět několik šancí, naši střelci nemířili přesně. V 50 min. domácí překonali našeho golmana, ale Jan Frőml vykopl míč z brankové čáry. Potom se na hřišti přiostřilo a domácí dostali několik žlutých karet. V 71 min. trefili domácí břevno. V 75 min. vybojovali stracený míč David Šebesta a Luděk Kalina, druhý jmenovaný vystřelil krásnou křižnou střelou a trefil pravou šibenici 0:2. Po teto brance střelec hned střídal, místo něj nasoupil Karel Smetana. V 82 min. domácí zdramatizovali utkání po rohu nikým nehlídaný hráč zavěsil hlavou 1:2. Do konce utkání se už nic nestalo, jen taktické střídání Aleše Vavrušky. Na jeho místo šel Ondřej Čečka. Nejlepší hráč utkání byl Zdeněk Kuneš, bez jehož zákroků by se toto utkání zřejmě nevyhrálo.

Přátelák
29.8.2011
Nezapomeňte středa od 18h přátelák v Dražejově.

POZOR ZMĚNA!!!
26.8.2011
Domácí zápas s Česticema se přesouvá z neděle na sobotu 10.9.2011 od 17:00 hodin na Sídlišti.

2. kolo Českého poháru
Balvani A - Drahonice  3:1 (1:0)
15.8.2011
Ve druhém kole Otavský zlatý - Český pohár 2011-2012 jsme na umělce přivítali finalistu loňského ročníku TJ Drahonice. V prvních 15 minutách jsme měli několik střel na branku ze slibných příležitostí, ale ještě jsme se zastřelovali. Soupeř zahrozil jen v 8. minutě z rychlého brejku, kdy šel sám na bránu, ale nic z toho nebylo. Dalších 10 minut bylo zase v režii hostů, kde měli několik rohů a trestných kopů, ale opět z toho nic nebylo. Ve 26. minutě jsme udeřili my. Velmi aktivní Tomáš Bernad poslal kolmou přihrávku Michalovi Boukalíkovi a ten se nemýlil - 1:0. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale nikdo pořádně bránu neohrozil. Když už jsme si mysleli, že se do poločasu nic nestane, překvapil Michal Jílek krasným centrem z rohu na Michala Boukalíka. Ten z voleje střílel, brankář jen koukal. Jenže hostující stoper stál na brankové čáře a míč odkopnul pryč. Tím skolčil první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili v nezměněné sestavě a pěkně z ostra. Ve 48. minutě Michal Boukalík přhrával na hranici velkého vápna Martinovi Tesařovi, ten si chtěl míč zpracovat, ale míč jen lehce tečnul a přeskočil mu nohu. Míče se zmocnil David Kroutil a nechytatelnou střelou k pravé tyči poslal Balvany do vedení 2:0. A opět následovalo hluché místo v zápase. Šance byly na obou stranách, ale nikdo přímo branku neohrozil. V 64. minutě po pěkné kombinaci po zemi se hosté dostali do zakončení a střelou z rohu malého vápna překonali jinak skvěle chytajícího Zdeňka Kuneše - 2:1. V 72. minutě dostal žlutou kartu Josef Laně za nesportovní chování (zakopnutí míče). V 78. minutě jsme střídali už hodně unaveného Michala Jílka a na jeho místo šel zraněný Aleš Vavruška. Pak měl soupeř optickou převahu, ale nic nedokázal vymyslet. V 89. minutě Aleš Vavruška hodil dlouhý aut do vápna, kde si míč zpracoval Michal Boukalík a střelil rozhodující gól - 3:1. V 91. minutě střídal Ondřej Čečka na jeho místo nastoupil zázračně uzdravený Michal Polata (dle jeho slov). K rozhodčímu se už vyjádřil trenér Polata v diskusi. Pískal strašně. Nejlepší hráč utkání byl Tomáš Bernad. Michal Boukalík opět odmítl dát hatrik. Je to už po druhé příště to už bude za vázu (Toto je opět naivní poznámka malého tréni – liliputa) :-)

Druhý pohárový zápas na umělce!!!
10.8.2011
V neděli 14.8.2011 se hraje od 17:00 hod. na umělce. Tráva se otevírá až v pondělí - je to rozhodnutí ředitele STARZ Strakonice.

NOHEJBAL
9.8.2011
V sobotu 13.8.2011 od 13h turnaj v nohejbalu trojic. Během i po skončení kejta na grilu. Při akci s dozvíte co nás letos čeká a nemine :-).

Hodnocení pohárového mače očima trenérů
Balvani A - Radošovice  2:0 (0:0)
8.8.2011
Do zápasu jsme vstoupili s ještě nekompletní sestavou (hostování některých hráčů je v řešení). Prvních 25. minut jsme si zvykali na vysoký a mokrý trávník . Naše hra byla nepřesná a kazili jsme spoustu přihrávek. Od 25. minuty jsme už byli lepším týmem, ale gólově jsme to nepotvrdili. Druhý poločas jsme začali z ostra a již ve 49. minutě po kombinaci z poloviny hřiště přihrával Tomáš Bernad Michalovi Boukalíkovi a bylo to 0:1. V 53. minutě Aleš Vavruška zatáhl míč po lajně až k vápnu domácích, odkud stříleným centrem přihrál opět Michalovi Boukalíkovi a ten se nemýlil 0:2 (krásná akce od Aleše). V 60. minutě střídal trochu zraněného Vavrušku Michal Jílek. V rozmezí 60. - 75 minuty jsme měli několik šancí skóre ještě zvýšit , ale Boukalík asi nechtěl (kvůli váze) zkompletovat hatrik. Příště to bude za vázu! V 80. minutě střídal Franta Vaněk, za kterého šel Petr Sýkora. V závěru v 84. minuty vytáhl skvělým zákrokem nebezpečnou střelu do šibenice náš golman Zdeněk Kuneš na roh. Tím zápas skončil a Balvani zaslouženě vyhráli.

Letní příprava
1.8.2011
Ve dnech 1.- 5.8.2011 a 8. - 12. 8.2011 od 18:00 hod. se koná letní fotbalové soustředění u Lidlu. Na toto soustředění si nezapomeňte nosit i běžeckou obuv, jinak budete běhat v kopačkách. Upozorňuji na omluvenky trenérům formou SMS!!!

Hodnocení zápasu S Pracejovicema
Balvani A - Pracejovice  0:2 (0:1)
14.4.2011
Soupeř přijel se zabezpečenou obranou, která moc práce neměla a neudělala takřka žádnou chybu. Utkání by asi slušela remíza, bohužel soupeř ze 3 šancí proměnil 2 a Balvánci ze 3 šancí žádnou. Chyběl nám pohyb, napadání soupeře a opět jako s Radošovicema, většina útočných akcí směřovala po levé straně hřiště. Je škoda, že jsme takto začali hrát až v mistrákách a nezůstali jsme u tak dobrý hry jako jsme hráli v přípravě. Bohužel je jasné, že tito soupeři, co brání v 7 lidech, nám moc nesedí.