zatím není znám..

Přátelák se Sousedovicema “B“
Sousedovice “B“ - Balvani A  4:4 (1:1)
29.3.2011
Byl to zápas s hodně šancema na naší straně, ale plný nepřesností ve finální přihrávce. Je vidět, že jsme schopni kvalitně hrát jen prvních 25 minut obou poločasů a pak výkon a kvalita hry klesá. V dobrém světle se ukázaly nové posily pro jaro a navíc se i jedna z nich Hofi prosadila i střelecky. Zbylé branky Balvanů vstřelili Šebestík a Bouky 2x (u jedné z těchto branek asistovat tečí Ludva,kdy se připletl do vyslané dělovky a nestačil uhnout). :-)))

TRÉNINKY
28.3.2011
Od čtvrtka 31.3.2011 jsou tréninky již venku. Každý čtvrtek od 17.30 na Lidlu.

Přátelák s Pěčnovem
FC Pěčnov - Balvani A  7:4 (3:3)
20.3.2011
Do Prachatic jsme jeli v osmi lidech,domácí nám zapůjčili 3 hráče,ale i tak jsme tam předvedli slušný výkon, za který se nemusíme stydět.Škoda jen té poslední dvacetiminutovky,kdy nám odešly síly a inkasovali jsme 4 branky.Je vidět,že se můžeme měřit i s celky hrajících na špici okresních přeborů.

Branky Balvanů: Michal Boukalík 2x, Martin Virostek a čtvrtou branku vstřelila posila z Pěčnova.

26.2.2011
Výsledek 1:7 byl pro nás velmi příznivý, dařilo se nám v koncovce, kdy jsme využili většinu šancí, hra byla velmi slušná. Soupeř byl více sehraný, měl i více ze hry, ale své šance nedokázal proměnit v branky. Za náš tým si zahrálo několik nováčků a zahráli velmi dobře.

Střelci našich branek: Michal Boukalík 5x, David Kroutil a Martin Virostek

Výběh
22.2.2011
další výběh se konná ve středu 23.2. od 18.30, sraz deset minut před na parkovišti u pivovaru.

Valná hromada - zápis
18.2.2011
TJ Balvani Strakonice

Zápis z valné hromady ze dne 13.2.20011

Začátek 16:15h

1. kontrola účasti - účast 16 členů z 28.

10. schválení výše příspěvků 1500,-Kč hráč, 200,-Kč člen

11. diskuze schválen návrh na kontrolu účasti a pokuty za nedodržení. Kdo nepřijde v čas určený na rozpise a netu (tj. domácí zápasy 45min. před). Pokuta 50,-Kč. Neumluvená účast 100,-Kč. Omluvy pouze trenérovi.

12. závěr.

Výběh na podskalí
13.2.2011
V úterý 15.2.2011 v 18.30 je první letošní výběh Balvanů na Podskalí :-) sraz všech kdo má zájem (dobrovolně povinné) deset minut před půl na parkovišti u pivovaru (na spodním u řeky).

Kontumace
Nišovice - Balvani B  3:0 (0:0)
6.9.2009
Vzhledem k nedostatku hráčů hrálo pouze A mužstvo, B mužstvo na zápas nejelo.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-196