Hospůdka na ostrově

>GOLD FINGERS<


Sport Bike Hokej

příští soupeř

  Drahonice - Balvani A (19.8.2018 v 15:00h)
  sraz: v 13:45h - u hradu

  Balvani A - Čičenice (25.8.2018 v 14:00h)
  sraz: v 13:00h - Sídliště

  Lom - Balvani A (1.9.2018 v 16:00h)
  sraz: v 14:30h - u hradu

  Balvani A - Katovice B (8.9.2018 v 14:00h)
  sraz: v 13:00h - Sídliště

Tragický závěr podzimu
2.11.2008
Nějak pánové nemám ani chuť na velké rozepisování. Závěr podzimu nám trestuhodně nevyšel a ztratili jsme šanci na první místo. Hold musíme zabrat na jaře a ztrátu dohnat. Zápas v Doubravici začal z naší strany ve velice vlažném tempu a na našich kopačkách bylo hodně nepřesnosti. Doubravičtí byli u všech balónů dříve a lépe kombinovali. Nám tentokrát míč dělal problémy. Všechno nasvědčovalo tomu jakým směrem se tento zápas bude odvíjet. Po první půli jsme prohrávali 1:0 i když několik slibných šancí jsme měli. Druhá půle začala úplně stejně a polití živou vodou nás nějak minulo. Cca po 15-ti minutách jsme dostali druhý gól a vypadalo to, že zápas bude o ničem. Naštěstí se nám 20 minut před koncem podařilo snížit tečovanou střelou, ale to bylo z naší strany bohužel všechno.  
Asi už se všichni těšili do hospůdky na podzimní dokopnou a cítili vůni ovaru a piva :))) Komentář z dokopné bude až se všichni proberou a zjistí se ztráty :))

Doplnění fotogalerie
28.10.2008
Přidal jsem nové fotky ze zápasu s Kladrubama a Mnichovem

Změna zápasu s Doubravicí
24.10.2008
Poslední mistrák na podzim s Doubravicí se odehraje v sobotu 1.11.2008 od 14:00 na hřišti soupeře (původní termín byl 2.11.) Pro ty kdo neví v kolik je sraz z úvodní stránky, tak je ve 12:45 u hradu :))

Tréninková hala Osek
17.10.2008
Balvani naskytla se možnost tréninků v zimním období v nové hale v Oseku s umělou trávou. Jednáme o termínu v pátek večer, který není jěště jistý a nebo druhá varianta je v sobotu večer. Doufáme, že se povede pátek. Rozměry hřiště je cca 40x30m velikost branek 2x3m a cena 300Kč/hod. Zázemí: kabiny, sprchy, hospoda s tetevizí.  
Je třeba si to promyslet a v sobotu na zápase se domluvit. Pokud bude málo zájemců, není problém domluvy s klukama od Champions a trénovat společně. Ale to vše záleží jen na nás a na domluvě.

Trpělivé čekání přineslo ovoce
12.10.2008
Vážení sportovní přátelé,  
Jakožto reportér české televize redakce sportu jsem dostal od šéfa Otty Černého na výběr zda napsat reportáž k fotbalovému utkání Polsko-Česká Republika a nebo reportáž k utkání Balvani-Kladrubova jedenáctka.  
A jelikož náš nároďák si nezaslouží, abych se jen jedním slůvkem o zápase v Krakově zmínil, vybral jsem si reportáž ze stadionu Na Sídlišti ve Strakonicích kde k domácím zápasům nastupují Balvani.  
Pohodlně jsem se usadil do koutka stařičké tribuny a netrpělivě očekával úvodní hvizd rozhodčího.  
Hosté přijeli značně oslabeni přesně v jedenácti, Balvani nemají také všechny hráče zdravotně v pořádku, ale i tak se jich na utkání sešlo asi čtrnáct. Čeho jsem si na první pohled všiml, že Bouky je jen na tribuně a že ho asi zase do hry nepustí natažený zadní stehenní sval.  
Ale k samotné hře.  
Na Balvanech bylo vidět, že chtějí prodloužit vítěznou sérii a pustili se do soupeře zostra. Ale Balvani chtěli tak moc vstřelit úvodní branku, že tento chtíč se pro ně stal handicapem. Nedařila se jim přihrávka, ani střelba nebyla příliš přesná. Hosté vsadili na nakopávané míče, které pohodlně pokrývala obrana Balvanů, takže domácí brankář „Luky“ (alespoň tak na něj spoluhráči pokřikovali) byl bez práce.  
Domácí byli celý první poločas lepším týmem, ale veškeré jejich akce končily nepřesnou nahrávkou na velkém vápně soupeře. A tak se po první půli odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.  
Do druhé půle nastoupili Balvani jen s jednou změnou na postu pravé obrany, kdy Svářeče střídal Ralfík. (tyto jména mi prozradil Bouky kterému děkuji za spolupráci). Hosté beze změny.  
 
Druhá půle byla celkem povedenější ze strany domácích, ale nedařilo se vstřelit stále tížený gól. A tak v cca 65 minutě zahrozili hosté, kdy se před gólmana domácích prosadil hráč s číslem 9 a tváří v tvář Lukymu chtěl propasírovat míč ke vzdálenější tyči, ale Luky konečky prstů vytlačil míč na roh. Pak ještě z onoho rohu vytlačil nebezpečnou hlavičku soupeře nad břevno a to bylo ze strany hostů pro tuto sobotu vše.  
A tak přišla chvíle domácího stopera Ládi „Tomiče“Tomana, který se už nemohl dívat na to jak jsou útočníci Balvanů nemohoucní a první gól vzal na sebe, kdy pohodlně dokopnul do branky odražený míč po rohu.  
Tento gól nějak zamával s psychikou hostí, kteří od tohoto okamžiku hledali chyby na rozhodčím, který mimochodem zápas odpískal v pohodě a bez větších komplikací.  
Pak už jenom bylo k vidění povinné střídání, kdy ze hřiště odešel myslím že Číča a místo něj naskočil do hry zkušený čichač na góly „Tužka“ (kterého jsem potkal na Strakonické pouti před čtrnácti dny a hned mi vpálil panáka rumu do ruky a říká Míro pij a hodil ho do sebe, to jsem tedy čučel) Ale zpět k zápasu. Po chvilce ještě taktické střídání trenéra domácích, kterého si za celý den nešlo nepovšimnout. Vejrostek se ze hřiště plazil hadím tempem aby natáhnul čas. A teď už je místo něj na trávníku „Bomber Slávista Jan zvaný Rychlík Vlček, který v 90. minutě předvede nejhezčí akci celého dne, kdy si pohrál s obranou hostí pak ještě vsuvka pro diváky v podobě naražení o tyčku „Tužkovi“ před prázdnou branku a tomuto „rumovému chlapíkovi nezbylo už nic jiného nežli pojistit Balvanům tři body v podobě druhého gólu.  
Pak už jenom závěrečný hvizd a z kabiny domácích se ozývá burácení hlasivek oslavujících povinné tři body.  
A na závěr chci pochválit domácí tým za bojovnost, kterou nejvíce na hrotu předváděl „pokrový mág“ Sméťa.  
 
Za českou televizi redakce sportu Váš Jaromír Bossák.  

Zase nějaké fotky :)
7.10.2008
Nazdárek, máte tam pár fotek ze sobotní radošovické řežby

Pouťová sobota plná zvratů
29.9.2008
K tomuto víkendu jen ve stručnosti. Zápasy "A" i "B" se nesly v pouťovém duchu, protože každý už se viděl s klobásou a pivem v ruce. Proto bylo velice obtížné se soustředit na dvojutkání, která jsme hráli za krásného počasí, díky správci, na rozpálené umělce. "B" si to rozdalo od 14 hodin s ambiciozním postupuchtějícím celkem Champions a namlsané z předchozích výher chtělo uhrát slušný výsledek. Bohužel ale Champions žádné překvapení nepřipustilo a nadělilo našim hochům potupnou desítku. Co k tomu dodat. Herně jsme propadli a nedařilo se nám vůbec nic. Soupeř byl jasně lepší a zcela zaslouženě vyhrál. Jen jako starým známým nám mohl dát tak o pět gólů méně :))  
 
A "A" ? také jen ve stručnosti :) přivítali jsme celek Chelčic B a čekali jestli jej opět neposílí pár vyhnanců z áčka. Nestalo se tak a v celkovém počtu 11 se s náma vrhli do souboje. Ze začátku to byl vyrovnaný zápas, neboť soupeř měl ve svém týmu dost mladých hráčů, kteří stačili běhat i s našimi nejlepšími, ale měl dosti slabého brankáře (jestli to vůbec byl brankář), který je vyloženě nepodržel. Byla tedy jen otázka času kdy padne první gól a kdy soupeře zlomíme. Dlouho to netrvalo a za chvilku jsme si udělali uklidňující náskok. Potom už se hrál poklidný fotbal a my dokráčeli k slušnému výsledku 7:0. Hodnotit tento zápas taky nemá cenu. Důležitější bude příští týden zamakat a vyhrát v derbi s Radošovicema. Ještě chci vyzdvihnout velice pěkný výkon rozhodčího Poklopa v obouch utkáních.

Zvítězila bojovnost
21.9.2008
Opět slušný víkend našeho celku. "A" se pralo o body v Česticích, kde jsme měli strach, aby nás nepřekvapil sníh :)) Hřiště bylo ovšem nad očekávání v dobré kondici a hrál se na něm slušný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. První půle byla více ve znamení domácích, kteří dosti omladili svůj celek a bylo to znát. Měli více nebezpečnějších šancí a jen díky výborným zákrokům brankáře za přispění stmelené obrany, jsme dostali pouze jeden gól. Druhá půle se otočila a na nás jako by vylili živou vodu. Dařilo se nám kombinačně a soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili. Po jedné pohledné akci se nám podařilo srovnat, kdy po odražené střele se dostal míč ke Karlosovi a ten nechytatelným přehozením zavěsil pod břevno (bylo to spíš kuchlo, ale autor střely to popírá :))) ). Už už to vypadalo, že bychom mohli zápas obrátit v náš prospěch, ale vždy se našim střelcům něco připletlo do cesty a míč do sítě nedoplul. Závěr byl ovšem hektický, protože v 92. minutě byl odpískán pokutový kop (který byl) a nkdo nevěřil, že odvezeme zasloužený bod. Jenže brankář Luky vytáhl z rukávu zákrok, který se nevidí ani v Premiere league a skokem geparda vyrazil střelu, která směřovala do horního rohu branky. Hned po tomto zákroku byl odpískán konec utkání a my si zhluboka oddechli. Rozhodčího komentovat nebudu :))  
 
"B" přivítalo na domácím hřišti celek Cehnic "B" a mělo chuť napravit minulé selhání v Přešťovicích. Hned od začátku jsme se do nich pustili, ale branka jako by byla zakletá a nedařilo se prokletí zlomit. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků a brankář Řéďa musel také vytáhnout pár skvělých zákroků, aby uhájil čisté konto. Půlka skončila bez branek, a my měli chuť s tím něco udělat. Ten okamžik přišel po jedné ze standardek, kdy se k přímáku stavěl Pešík, ale byl vyšťouchán kmetem Pepou fošňákem a to byl zlomový okamžik. Dlouhý rozběh, zavření očí a bum! Rána, která se jen tak nevidí, teč protihráče a kde je míč? No ne, je v brance. Sláva, neuvěřitelný, ale zasloužený gól. Radost ohromná (pro fošňaka to znamená samozřejmě vázu), teď už jenom dohrát zbývajících 20 minut a body jsou doma. Soupeř začal kousat ještě více, ale naštěstí jeho zuby nenašly kořist a nám se minimální brankový rozdíl podařilo uhájit.  
 
A prosba na závěr: příští týden hraje bengo v sobotu od 14:00 a áčko od 16:30. Přijďte všichni co máte i jen trošku zdravé nohy, ať se dáme vůbec dohromady. Díky BALVANI !!!

Áčko utrpěná výhra, Béčko nestačilo
14.9.2008
Tento hrací víkend byl ve znamení rozporuplných dojmů z utkání. "A" vyhrálo sice 3:1 nad papírově nejslabším soupeřem, ale herní výkon byl i pod tuto třídu. To musíme objektivně přiznat. Naštěstí se na to historie neptá :) plně jsme se podřídili ve hře soupeři a také to tak vypadalo. Hned v začátku zápasu Maldini namazal soupeři krásnou přihrávku hlavou a ten pohodlně skóroval. U nás to byla jen otázka času kdy dáme góla a kdy se soupeř položí, ale dlouho se nám to nedařilo. Vlastně celou první půli. A to i přesto, že šel Bouky sám na golmana a bylo i několik dalších slibných příležitostí. Druhá půle už byla lepší v tom, že jsme dali alespoň góly. 1. Bouky z penalty (to asi chtěl odčinit tu neproměněnou šanci :)) ) 2. opět Bouky po krásné akci Tesíka a perfektní příhře před prázdnou branku a 3. také Bouky a to už si ani nepamatuju jak... :))  
 
A "B" ? to si to rozdalo na přešťivickém pažitu, i když výraz pažit už dávno neplatí, protože se z něj stává průměrné vesnické hřiště, s celkem Civa Trans. Jeli jsme tam zkusit uhrát alespoň remízu, ale přes pár zranění a dopad únavy na některé hráče se tento sen rozplynul a podlehli jsme 3:0. Ale děkuji všem za snahu a chuť něco vytvořit. Co se týče soupeře a jejich ambicí postoupit výše, nevím nevím, ještě bych tak rok dva potrénoval ve IV.třídě :))

Změna času se Civa Trans
10.9.2008
Zdravím,  
 
pozor, Civa Trans změnila čas domácích zápasů v neděli na 15:30. Sraz u hradu 14:30.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-191
poslední zápasy
10.8.2018
Balvani A0 (0)
Junior B3 (1)


tabulka - A tým
1Malenice3
2Bavorov3
3Katovice B3
4Junior B3
5Lom3
6Střelské Hoštice3
7Štěkeň A1
8Čičenice1
9Poříčí0
10Drahonice0
11BALVANI0
12Blatná B0
13Doubravice0
14Radošovice0

tabulka - B tým


s p o n z o ř i