Balvani A - Sousedovice B (23.9.2017 v 16:30h)

Balvani A - Doubravice "A" (28.9.2017 v 16:30h)

Pracejovice/Dražejov B - Balvani A (1.10.2017 v 13:00h)

Balvani A - Mnichov (7.10.2017 v 16:00h)

2.7.2008
Vzhledem k tomu, že výbor neschválil žádnou změnu, tak se původní termín dokopné nemění !!!

Turnaj v malé kopané
29.6.2008
V sobotu 28. 6 . 2008 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje v malé kopané a celkově jsme skončili díky horšímu skóre na 6. místě, ale ostudu jsme určitě neudělali. Vždyť i s obhájci prvenství ze Snack baru jsme vedli po poločase 1:0, ale doplatili jsme na chyby v obraně a nakonec jsme prohráli 4:1. Sestava týmu byla společná jak z týmu "A" mužstva, tak i "B" mužstva a hrálo se proti mužstvům, které měli ve svých řadách hráče hrajících ve vyšších soutěžích a v zahraničí. Samozřejmě jsme ještě stihli udělat Davidovi Hacklovi zátah na svatbě a tím jsme mu udělali jistě velkou radost.

DOKOPNÁ
17.6.2008
Letošní ukončení sezóny se koná 26.7.2008 u Michala na podskalí. Bude to zase celodenní akce spojená s nohejbalem, opékáním masa a lehkým popíjením :) Začátek by měl být v 10:00 hodin.

Poslední šance béčka
15.6.2008
Ani v předposledním kole této sezóny se našemu béčku nepodařilo vyhrát. Civa Trans nebyli tak dobrým soupeřem, ale bohužel náš výkon nestačil. První půle byla mnohem vyrovnanější a dokonce jsme i vedli. Soupeř ale do poločasu srovnal a po přestávce převzal otěže do svých rukou a dvěma brankama rozhodl. Jen ten jejich výstup v oblasti chování, hlavně ze střídačky. Trošku by se to chtělo zamyslet pánové : ( Nám nezbývá nic jiného než se pokusit porazit v posledním kole našeho odvěkého rivala Champions :))

Oprava času béčka
14.6.2008
Vloudila se chybička do času zítřejšího utkání béčka. Hraje se od 10:00 hodin v přešťovicích a sraz je v 9:00 u hradu.

Povinná výhra
14.6.2008
Výhra 5:2 v Drahonicích se nerodila snadno. I přes výraznou převahu v první půli (soupeř nastoupil v 10-ti) se nám opět nedařilo vstřelit branky. Pět vyložených tutovek nás mohlo mrzet. A tak poločas skončil 1:1 (autor gólu Tesík). Po odpočinku šel na plac šutér Pešík a zavelel k obratu. Došel až k vápnu a střelou ze stoje nedal brankáři šanci :) Potom už byla režie zápasu plně v našich rukách a po hattricku Káji Smetany jsme kráčeli k jasné výhře. Nezkomplikoval ji ani pokutový kop, který soupeř zahrával a který proměnil. Teď ještě jedno kolo a zasloužený odpočinek :)

Pozvánka na štando jednoho balvana
13.6.2008
Tak tu máme zase jednoho blázna, který se žene do chomoutu a zve všechny balvany na štando. Svoboda Davida Hacklů se zapíjí v sobotu 21.6.2008 kdesi v lesích u Kraselova. Cesta je značená z Kraselova směrem na Tažovice a dál podle ukazatelů. Kdo se ztratí tak má smůlu, protože na něj nezbyde maso a pivo :)))

Nečekaná prohra "A" a opět nevýhra "B"
13.6.2008
Víkend se balvanům nevyvedl a i když výkony nebyly tak špatné, tak obě mužstva bohužel prohrály. Jelikož je už o pizicích v tabulce prakticky rozhodnuto, tak si trenér zkoušel různé možnosti nasazování hráčů pro příští rok. Promíchaly se sestavy a zkombinovali se hráči áčka i béčka. Ověřila se výkonnost a možnost nasazaní v příští sézóně. Ještě máme dvě kola do konce a tak je na zkoušení času dost a určitě si trenér tuto možnost nenechá ujít.

Změna zápasu s Doubravicí
4.6.2008
!!! POZOR!!! Je ppřeložen zápas s Doubravicí ze soboty na neděli ráno. Hraje se od 10.00 hodin, sraz v 9.00 na sídlišti.

Prohra s Radošovicema 3:0
1.6.2008
Souboj o 3. místo tabulky dopadl lépe pro domácí Radošovice. Domácí využili z minima maximum a své šance proměnili, což se o nás říct nedá. Během 1. poločasu jsme si vytvořili několik super šancí, ale brankáře jsme nedokázali překonat. Hra se především odehrávala mezi vápny s většími šancemi na naší straně, na obou stranách chyběla přesná rozehrávka, ale s tím se nakonec lépe vypořádal soupeř. První branku jsme dostali po střele z velkého vápna, druhý jsme si dali sami (Vejr nečekaně změnil směr letu míče po vyběhnutí a zakřišení si gólmana Fošňáka) a třetí už byl z nájezdu, když jsme se tlačili dopředu a snažili se s výsledkem něco udělat. A co na závěr??? Soupeř hratelný, nic nepředvedl, ale zvítězilo proměňování šancí!!!

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-186