příští soupeř

zatím není znám..

Změna termínu zápasu s Radošovicema
25.5.2008
POZOR, POZOR!!! Je změna termínu zápasu příští týden s Radošovicema. Nehraje se v sobotu, ale je to posunutý na neděli 1.6. Čas zápasu i srazu zůstává stejný. Účast nutná, haje "A" i "B" dohromady

Balvani "A" slaví vítězství 3:1
24.5.2008
Opět jsme se dokázali plně soustředit na zápas a odnesl to soupeř z Kladrub. Zápas to byl zajímavý, plný šancí a penalt na obou stranách. Domácí kopali jednu penaltu a při absenci Boukyho se k ní postavil David Šebesta a chladnokrevně zavěsil. Přátelé, byla to jeho první branka v tomto ročníku a buďme za nír ádi, protože do té doby byla snaha Davida vstřelit gól veliká, ale branka pro něj byla malá :-) .To se však už lepší, David začíná trefovat i břevna (dnes 2x). Doufejme, že to bude příště do černého. Zato soupeři se v penaltách moc nedařilo, trefili jednu tyč a druhou penaltu poslali vedle brány. A příčina??? No jasně skvělý brankář, skvělá premiéra dobře postavená branka!!! Ano je řeč o Lukášovi Kalinovi. Gólman, který tak znervózněl autory kopající pokutové kopy (už volal Čech z Rakouska, že to chce do EURO naučit), že kdyby kopali další 3, prostě by je nedali!!! Lukáši, bylo to super!!! Soupeři může být aspoň útěchou to, že vstřelili jeden čestný gól. Mezi domácí střelce se zapsali ještě Tom Bernyš a Honza Froml, pro kterého je to také první branka v "A" mužstvu. Doufám, že se výkon "A" mužstva bude dále zvedat a na závěr sezóny budeme jen kladně hodnotit. Sláva Balvanům!!!

Prohra "A" mužstva s Chelčicemi "B"
18.5.2008
Po dnešním nevydařeném zápase s Chelčicemi, kdy jsme prohráli 2:1, se nám zkomplikoval útok na 3. místo tabulky. Dnes jsme hráli velmi špatně, opět se kecalo, chyběla rozehrávka, pozdě jsme přistupovali k hráčům a velké problémy nám dělal kluzký terén. V prvním poločasu jsme si vytvořili pouze jednu šanci, kterou však Bouky neproměnil a to bylo vše. Za celý 1. poločas jsme nevystřelili na branku!!! Ve druhém poločasu byla hra obdobná jako v poločase prvním, ale hned 1. střela Ludi Kaliny, která směřovala na branku, skončila brankou. Soupeře to však nepoložilo, ale naopak zápas otočil a zaslouženě zvítězil. Během 2. poločasu jsme si vytvořili ještě dvě šance, po jedné se zranil Bouky a druhou spálil Jílas. No nic, soutěž pokračuje dál, zvedneme hlavy a v dalším domácím zápase opět ukážeme svoji sílu.

Srazy na zápasy
13.5.2008
Žádám všechny aktivně hrající Balvany, aby sledovali rozpisy a včas chodili na srazy před zápasem a to jak na zápasy doma, tak i na zápasy ven. Když může chodit včas 5 lidí, můžou včas chodit i ostatní !!! Připomínám: Omluvenky na zápasy podávejte včas (do čtvrtka) příslušným funkcionářům (A mužstvo: Aleš Vavruška a B mužstvo: Láďa Trnka). Děkuji, konec hlášení.

Prohra Balvanů "B"
11.5.2008
Béčku se opět nepovedlo plně bodovat a po domácí prohře s Předslavicemi 0:6 je stále bez výhry na posledním místě.

Výhra "A" mužstva nad Štěkní "B" 6:2
10.5.2008
Vítězné tažení Balvanů pokračuje. Po vítězství nad Česticemi nás čekal další soupeř ze Štěkně a pokud jsme chtěli pomýšlet na posun v tabulce směrem nahoru, tak jsme museli bodovat. A to se nám dnes podařilo !!! Zápas jsme začali docela slušně a v polovině poločasu jsme už vedli 2:0 po dvou trefách Boukyho (jedné dorážce a druhé úžasné bombě z malého vápna). Soupeři se však podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale to bylo v 1. poločase vše. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět lépe než soupeř a po rohu jsme zvíšili Vejrem na rozdíl dvou branek. Jenže soupeři se opět podařilo snížit, ale na víc se už nezmohli a branky začaly padat už jen do hostující sítě. Na 4:2 upravil opět po rohu Vejr, další branku přidal po střele z velkého vápna Luďa a brankostroj uzavřel Bouky po krásné české uličce Davida Šebesty. Doufejme, že na tuto výhru naváže i naše béčko.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-196