Spravedlivá remíza
Kladruby - Balvani A  3:3 (2:0)
14.9.2015
Bojovnost ve druhé půli znamenal první import bodů !

Opět jsme začali celkem aktivně a střely Svobody a Boukalíka jen o chlup minuly branku domácích. Postupně se domácí rozkoukali a přebírali aktivitu. Do šancí se zatím ale nedostávali naopak Boukalík z brejku těsně minul branku domácích. Pak domácí překonali ofsajdovou past kdy na mě postupoval sám útočník domácích ale lob jsem mu rukou vytěsnil na roh. Poté jsme opět vyrazili do rychlého protiútoku, ale Dvořka zbytečně otálel s přihrávkou a míč ztratil a domácí šli čtyři na dva a situaci zakončili prvním banánem v mojí síti. Chvilku před přestávkou jsme opět chybovali v rozehrávce a střelu domácích z vápna ještě lehce tečoval prdelkou Jarouš a podruhé jsem plachtil vzduchem marně protože domácí šuter mířil přesně k tyči. O přestávce jsme se zdravě nabudili a chtěli jsme s výsledkem něco udělat a to se nám dařilo.V útoku začal napadat dobře Bobo a Bouky a bylo to znát. Bobo načechral míč do vápna a Svoboďák důrazně skóroval .Soupeř to zkoušel hlavně z dálky ale s dvěma pokusy jsem si poradil. Poté se opět prosadil Svoboďák když pod břevno dopravil střelu Boukyho. Rodí se nám nový kanonýr a je to dobře. Poté se hra hodně vyrovnala a čekalo se kdo udeří potřetí. Do útoku se dostali domácí jejich střelu jsem vyrazil na roh z kterého už se domácí prosadili když jejich předstoper Hary hlavičkou zamířil přímo do šibenice. Čtvrtý hřebíček do rakve mohl přijít vzápětí ale Pašíkovo hýždě odvrátila pohromu. Skvělý zákrok. Čas ubíhal velmi rychle přesto jsme se deset minut před koncem dočkali vyrovnání když jsme zužitkovali standartní situaci a matador,bojovník,legenda,sváteční střelec,pes obránce,trojí plíce Jarda Velek na zadní tyči nezadržitelně skóroval. Poté už se nic nestalo a tak remíza je zasloužená a snad nás nabudí na další týden na derby s Radošovicemi. Pozitivní je že jsme to po první půlce nezabalili a nehádali se.Je třeba vylepšit ještě obranou fázi a hrát poctivě. Tak že hoši děkujeme a příští týden se na Vás opět těšíme.

Postup Balvanů v poháru
Radošovice - Balvani A  3:3 (1:1)
30.8.2015
Pepi Laně Kahn posunul Balvany do dalšího kola poháru

Radošovice-Balvani 3:4 po penaltách
Střelci - Fanda 2x,Peleška-Boukalík 2x,Svoboda Zdeněk 2x

Sestava-Pepi Laně Kahn-Laně ml.,Varnuška,Velek,Pašek-Dvořák,Bernad,Šíma,Sýkora-Svoboda,Boukalík(K)

Na první pohárové utkání nás bylo akorát jedenáct protože Ralfík si vykropil kedlubnu a dorazil ve stavu kdy akorát mohl mávat.Do utkání také nastoupil Zdenda Svoboda a Peťa Dvořák tak že prožili ostrý start za Balvany a počínali si velice dobře.Na trávník , který se podobal poušti Gobi upozorňuji že poušť Gobi má tmavší písek , africký na Sahaře má světlejší barvu jsme vlítli z ostra a Svoboďák po úniku pálil , ale domácí brankář si skvěle poradil a nohou vykopl jeho střelu.Pak se hra vyrovnala a domácí měli míč častěji pod kontrolou a mohli jít do vedení když po Varnyho ruce nařídil rozhodčí pokutový kop ten však nestor balvanské kopané Pepi Laně vykopl mimo tyče.Na druhé straně pak byl ve vápně sundaný Svoboďák a kapitán Boukalík ukázal jak se proměňují pokutové kopy.Pak jsme vsítili Jardou druhý gól , ale rozhodčí odpískal faul na brankáře , který dle našeho názoru nebyl.Pak domácí do poločasu po rychlém kontru vyrovnali , když Peleška přehodil Pepiho.Druhá půle se pak proměnila v brankové hody což si užili hlavně fandové na tribunách.Nejprve Svoboďák z vápna nám vrátil vedení na 1:2 domácí pak srovnali když Laně ml. trefil při odkopu protihráče a od něj šel míč do sítě 2:2 pak Svoboďák po rychlém kontro po ose Dvořák,Svoboda načechral míč přesně na hlavu Boukalíka a bylo to patnáct minut před koncem 2:3 .Pak jsme bohužel zachrápali při standartní situaci a domácí vyrovnali na 3:3.V závěru jsme měli dvě loženky Boukalíkem a Svobodou , ale kanonýři zápasu jen o prsa asijské obchodnice minuli branku.Domácí hlavička se taky mezi tyče nevešla a tak se šlo na penalty a tam Pepi Laně Kahn domácí doslova vygumoval.První penaltu ještě domácí dali za nás střelou do středu vyrovnal Varny.Pak si vzal slovo Pepi Kahn Laně a výběhem k penaltovému puntíku deptal soupeře , který pak pod tíhou okamžiku selhal a Pepi jednou rukou jeho pokus lapil.Další penaltu proměnil Svoboďák , domácí šuter poslal míč do sítě nad brankou , Boukalík ranou pod břevno zvýšil na 1:3 a další domácí kanonýr opět provětral síť nad brankou nutno dodat že Pepa opět svým ledovým postojem v bráně doslova rozdeptal soupeře.Tak že postupujeme a těšíme se na dalšího soupeře.Nikdo se nezranil a hlavně nové tváře zahráli opravdu dobře a budou přínos pro náš tým.Dobře zahrála i obrana , kterou dirigoval Varny za vykropeného Ralfa.Děkujeme i generálnímu manažerovi Jílasovi a po zápase rozdělil tučné prémie za postup do další fáze poháru.Děkujeme všem.

Na úvod debakl
Balvani A - Doubravice  1:7 (1:2)
30.8.2015
Zápas jsme rozehráli velice dobře a nic nenasvědčovalo tomu že si odneseme debakl.Nejprve pálil Šebesta , ale brankář vyrazil na roh.Poté Svobodovi zneškodnil na roh další střelu.Pak pálil Páník ale z jeho střely nakonec byla přihrávka napříč vápnem a Svoboda byl včas na správném místě a vedlo se 1:0.Soupeř který má věkový průměr tak kolem 23 let pak začal postupně přebírat otěže zápasu do svých rukou a hlavně pohybem a naší nepřesnou přihrávkou nás začal přehrávat a ještě do poločasu výsledek otočil.Ve druhé půlce jsme totálně odpadli a ještě začali kupit chybu za chybou a byl z toho debakl.Měli jsme jednu šanci ale tu Čubajs poslal mimo tyče.Tentokrát na vše nestačil ani Pepi Kahn , který zničil Radošovice.Soupeř zřejmě bude horký kandidát na postup o ligu výš.Pozitivní byla účast na zápas když jsme měli 4 lidi na lavičce.Nyní je třeba se soustředit na další zápas v Kladrubech kde se hraje už od 14hod !!!! sraz teda v 12.45 u hradu.Také přejeme brzké uzdravení třísel Laněmu a kotníku Šebesťáka.Hoši hlavně zdravíčko.Prvních 20 minut si musíme přenést do dalších zápasů a vrátit se k naší poctivé hře .

Akce na sobotu 30.5.2015
25.5.2015
13:00 - 16:00
Brigáda - dodělání odvozu větví od Volyňky - co se nestihlo v pátek, poté přesun na zápas, opětovná možnost výdělku na příspěvky - sraz u hradu

17:00 - 19:00
Mistrovský zápas Balvani - Sousedovice, přesun na dokopnou do Kempu

19:00 - do odpadnutí
Dokopná v kempu na Podskalí - žrádlo, pivo, bezedná whiskyváza na Boukyho po celý večer a báječný kvíz v podání příznivců klubů Sparty a Slávie

Dokopná
11.5.2015
Dokopná se uskuteční po ukončení základní části ihned po zápase se Sousedovicema dne 30.5.2015 v kempu u Polaťáka. Poté bude následovat dvojzápas o konečné umístění. Byl to jediný možný termín z důvodu různých akcí v následujících víkendech. Udělejte si všichni čas a doražte na zápas a pak na dokopnou. Bude spousta plných váziček :-))))

Brigáda
11.5.2015
Brigádu jsme naplánovali na příští pátek 22.5.2015 od 16. hodin, místo srazu upřesníme zde na stránkách. Budou se tahat větve na Volyňce mezi starým Fezkem a teplárnou.

Připomínám 100,- Kč na hodinu do příspěvků, práce na cca 4 hodinky a pak pivko.

Zdařilá příprava
Radošovice - Balvani A  3:4 (2:2)
14.4.2015
Sestava:

Neuer Peši - Laně Jan, Froml, Varnuška, Pašek - Černý, Páník, Virostek, Tesař - Boukalík, Sýkora, na střídání připraven Bernad Tomáš.

Branky: Boukalík 3, Černý

Za pěkného počasí jsme na domácí vlítli jako uragán a první gól dal z penalty Boukalík, když byl sražen v jasné šanci. Domácí obranu větrala hlavně dvojice Boukalík - Tesař a po nedůrazu domácí obrany skóroval podruhé kanonýr Boukalík přesnou střelou k pravé tyči. Domácí poté přidali a snížili po nedůrazu dvojice našich obránců. Za nedlouho domácí srovnali skóre, když Ralf zatáhl ve vápně za ruku Pelešku a domácí se z penalty nemýlili. A to jsem se v brance pekelně snažil soupeře zmást. Zbytek půle byl vyrovnaný, domácí kontrolovali balón a my jsme čekali na rychlé brejky. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a hlavně naše brejky domácím pod nosem nevoněli. Po jednom z nich také skóroval Černoch s přispěním domácího obránce. Ve druhé půli to domácí zkoušeli i dlouhýmy nákopy a tak jsem se dostal ke svým pověstným výletům mimo vápno v roli falešného stopera. Další brejk opět skončil v síti domácích, kdy po Sykyho ráně dorážel Bouky a završil tím první jarní hattrick. Další góly mohl dát opět Bouky nebo Černoch ale chyběla přesnost. Šanci domácího Lagrona jsem vyrazil nohama a domácí pak korigovali z rohu, když jsem spolu s obranou trochu víc zachrápal. Na první zápas to ušlo. Domácí více míč na kopačkách, ale na loženky to bylo pro nás. Pochválit lze i novou akvizici v mužstvu (Tomáš Páník) a tímto mu přejeme u Balvanů hlavně zdravíčko a chuť si zahrát s jedním s nejlepších gólmanů.

Balvanský NHL
17.12.2014
V úterý 30.12.2014 se od 20:15 uskuteční tradiční Balvanský vánoční hokej. Led je na 1,5 hod a pak by se vyrazilo do hospody. Tak koukejte napsat kdo půjde, ať je nás dost. Sportu zdar.

Čerti 2014
2.12.2014
Čerti !!!! Pátek 5.12.2014 na Křemelkce od 15,30 hod., přijďte všichni včas a doneste si sebou čertovskou náladu, děcka to budou potřebovat!!! Večer to pak řádně zajíme a zapijeme :-))))