Hospůdka na ostrově

>GOLD FINGERS<


Sport Bike Hokej

příští soupeř

  Drahonice - Balvani A (19.8.2018 v 15:00h)
  sraz: v 13:45h - u hradu

  Balvani A - Čičenice (25.8.2018 v 14:00h)
  sraz: v 13:00h - Sídliště

  Lom - Balvani A (1.9.2018 v 16:00h)
  sraz: v 14:30h - u hradu

  Balvani A - Katovice B (8.9.2018 v 14:00h)
  sraz: v 13:00h - Sídliště

Přátelský zápas splnil svůj účel
Radošovice - Balvani A  1:1 (1:1)
7.4.2014
Sestava:  
 
Laně Josef-Laně Jan,Froml,Velek,Trnka-Šmíd,Šíma,Černý,Čečka-Varnuška,Lukáš.Připraven pak Boukalík a Sýkora.  
 
Střídalo se hokejově.V první půli se hrálo hodně vyrovnaně , ale domácí přece jen měli míč častěji .Šli jsme do vedení , když roh Šmída si srazil domácí obránce do vlastní sítě.Domácí pak vyrovnali po nedorozumění otce a syna Laňů , když Pepa neřval mám a mladej neodkopl míč co měl na noze.V první půli zjistil Čéča , že domácí mají točené pivo a tak se skácel na zem a muselo se střídat.Čéča si pak v klidu na mezi vychutnával fotbal s oroseným půlitrem.Druhá půle byla také vyrovnaná a naše obrana kde skvěle zahrál Ralf a veterán Trnka byla neprůchozí.Paradoxně jsme měli dvě tutové šance Boukalíkem , ale obrovský domácí golman jeho dvě střely vytáhl 2x na roh.Domácí zahrozili z přímáků , který Pepa laním skokem vytáhl ze šibenice.Zápas splnil svůj účel i když jsme přijeli v hodně kombinované sestavě bez několika opor.

  Sváteční hokej
22.12.2013
Zdar Balvani, opět po roce, čekají nás Vánoce a s tím spojený vánoční hokej. Led je zamluvený na sobotu 28.12.2013 od 19.00h na ZS ve Strakonicích. Sraz 18.30. Napište kdo půjde ať nás je dost.  

Čerti 2013
26.11.2013
V pátek 29.11.2013 od 19,00 hod. bude schůze na Křemelce, doplní se seznam, rozdělí se party, domluví se jídlo, atd... Chodit se bude ve čtvrtek 5.12.2013, sraz v 15,30 hod. na Křemelce a od 16,00 hod. se bude jezdit po návštěvách na hodné i zlobivé děti. NEZAPOMEŇTE VŠICHNI DORAZIT !!!

DOKOPNÁ
28.10.2013
2.11. od 17h dokopná na Podskalí  
Bude ovárek, kejtička a pivíčko :-)

Poslední vítězný zápas podzimu
Balvani A - Číčenice  2:1 (2:0)
20.10.2013
Hráno v Číčenicích  
 
V posledním zápase podzimní části zezóny přivezlo mužstvo Balvanů všechny body z Číčenic a upevnilo si tím nejhůře druhé místo v tabulce po podzimu. Vítězství se nerodilo lehce, domácí kopali v 15. minutě penaltu po ruce Černýho, ale trefili pouze tyč. Hra se odehrávala především mezi vápny obou mužstev, ale Balvanům se podařily využít dva protiútoky a po brankách Virostka a Sýkory šli do šaten s dvougólovým vedením.  
 
Ve druhé půli byli Balvani lepším mužstvem, ale další šance již nevyužili. Domácím se podařilo snížit v úplném závěru po přímém kopu, ale na víc už jim nezbyl čas. V příštím kole mají Balvani volno a budou čekat na zaváhání Kladrub v Sousedovicích, protože možná porážka Kladrub by mohla vynést Balvany na čelo tabulky po podzimní části sezóny.

DOKOPNÁ
13.10.2013
2.11. od 17h dokopná na Podskalí  
Bude ovárek, kejtička a pivíčko :-)

S oslabenou sestavou přišla ztráta bodů
Balvani A - Libějovice  3:3 (2:2)
13.10.2013
Vzhledem k několika absencím jsme museli sestavu překopat tak, že někteří hráči nastoupili na jiných postech než jsme zvyklí. Bohužel to nás neomlouvá, že jsme podali slabší výkon než obvykle. Hosté se představili jako velice houževnatý tým s chutí ukořistit z našeho hřiště nějaké body, což se jim povedlo. Do utkání jsme vstoupili lépe a hlavně Boukyho střela, kterou brankář vyrazil na roh a pak Šebesťákovo břevno, volalo po gólu. Ten vsítil až kapitán Boukalík, když využil zaváhání obrany hostí. Bohužel vedení nám dlouho nevydrželo a Libějovice nás potrestali ranou z vápna. Další akce balvanů byla opět gólová, když po rychlé ose Černý, Boukalík, Šebesta skóroval posledně jmenovaný. Hosté ale do polačasu opět odpověděli ranou z vápna po nedůrazu naší obrany. Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný, než nás pěknou ranou k tyči z přímého kopu dostal do vedení kapitán Boukalík. Hosté však dlouho neotáleli a opět po nedůrazu skórovali z vápna potřetí. Pak jsme přece jenom dostali hosty pod tlak, ale 100% šance Čubajse a Virostka zůstaly neproměnené. Remíza je spravedlivá, protože hosté předvedli velice bojovný výkon. Nám se nedařila hlavně kombinace a chyběl nám důraz v obranné fázi. Doufejme, že příští týden zůstanou naše trenýrky bílé, nikoliv hnědé, protože jedem na horkou půdu do Čičenic, kde budeme chtít urvat nějaké body. Závěr dne jsme završeli pěkným vyrabováním Kebab stánku v bývalém kině Svět a pár členů šlo na lov divokých koček do Inferna. Tak že Balvans forever.

Po sobotní výhře do čela tabulky
Balvani A - Kladruby  5:3 (2:2)
6.10.2013
Hráno v Kladrubech !!!  
 
Do zápasu jsme šli s cílem urvat nějaké body a posunout se do čela tabulky, což se nám nakonec povedlo. Odehráli jsme výborné utkání, soupeře jsme takřka k ničemu nepustili a ihned od začátku zápasu jsme rozjeli kolotoč a Kladrubský hráči nevěděli kam dřív skočit. V první 15 minutovce jsme se dostali do 4 loženek, ale Bouky (3) s Vejrem (1) je zazdily, Trošku k té koncovce přispěl i terén, na kterém míč v dírách skákal kam chtěl. Ale i tak po tomto zastřelování kopaček přišli přesnější trefy a do vedení jsme šli po brance Boukyho, kdy mu Šebesťák poslal skvělou přihrávku. Chvilku na to udělal gólman domácích hrubku, míč se dostal na půlce k Boukymu, ale k naší smůle po jeho střele zůstal míč pouze na břevně domácí branky. Chvilku na to přišla branka domácích, kdy si hlavičkou do protisměru Fošňáka dal vlastence Honza Berny. Asi 10 minut před koncem poločasu opět zaúřadoval Bouky po pěkném přistrčení míče do uličky od Čubajse a po střele o tyč nedal domácímu brankáři šanci. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu fauloval v pokutovém území Varny domácího hráče a domácí poté z penalty srovnali. Do druhého poločasu vystřídal zraněného Jardu Velka Syky a nastoupil na post levého záložníka. Soupeře jsme opět jako v prvním poločase přehrávali a tlak jsme zužitkovali opět po pěkném přistrčení míče Boukym, který levou prostřelil gólmana. Další branku jsme přidali po další pěkné akci po ose Tesík - Šebesťák - Bouky - Čubajs a ten milimetrovou přihrávkou z nulového úhlu poslal míč do branky za udivenou domácí obranou. Naši pátou branku vstřel opět Bouky po samostatné nájezdu, kdy si vychutnal domácího brankáře. V závěru poločasu domácí kopali již druhou penaltu po dalším faulu Varnyho, ale tím pouze kosmeticky upravili výsledek.

Po roce opět pouťová nadílka
Balvani A - Sousedovice B  8:0 (3:0)
29.9.2013
První šanci měli hosté , ale matador v brance Pepa jí zlikvidoval svým pověstným laním skokem a míč vytáhl roh.Pak jsme začali hosty přehrávat a Čubajs napálil břevno a další jeho ránu vytáhl brankář na roh.Pak přišla naše produktivní 15minutovka.Nejprve model Šebesta skóroval z vápna na 1:0.Pak jsme po bleskové akci na jeden dotek po ose Bernad Tomáš , Šebesta , který vyzval ke skórování Sýkorku a ten ranou po břevno rozjásal fanoušky podruhé.Smrtící 15minutovku zakončil hlavičkou do šibenice rutinér a veterán sestavy Virostek.Do kabin jsme teda šli za tříbrankového vedení nicméně hra ještě neodpovídala našim představám.Druhá půle se ale změnila v exibici Balvanů a jeden útok za druhým se valil na branku hosti.Na 4:0 opět po pěkném centru Čubajse dával hlavou opět Virostek , který pak i zkoušel nůžkama završit hattrick.Pak se ke slovu 2x dostal Čubajs , který v samostatných únicích po pěkných ulicích tváří tvář brankářovi nezaváhal a vytáhl stav na 6:0.Další rychlý kontr zakončil Virostek a hattrickem stanovil skóre na 7:0.Nutno dodat , že to bude mít velice drahé.Pak se ke slovu dostal hlavní spalovač šancí Bobo a konečně pěknou ranou k tyči uzavřel skóre zápasu.Naši fanoušci byli však dneska hodně mrtví a tak nevyhecovali mužstvo k toužené desítce , která by nám dneska slušela.I tak je třeba mužstvo pochválit za pěkný kombinační fotbal a opět nulou pro Pepu.Tak že Balvani forever jedem dál.

10 statečných
Balvani A - Sedlice B  1:0 (0:0)
23.9.2013
Zápas odehrán v Sedlici!!!  
 
Domácí se teda právem těšili na první tři body a domácí fans na pěknou nakládačku v naší síti. Dokonce Pepa byl nazván dědkem. Bohužel realita byla pro domácí úplně jiná a zápas se i tak vyvíjel. Velice poctivě jsme bránili a vyráželi do rychlých brejků, kde hlavně Bobo větral obranu domácích a z druhé vlny ho doplňoval Tesík nebo Černoch. Domácí větrali hlavně zahrádky za naší brankou. Největší šanci nakonec měl Tesík, když přesprintoval obranu domácích, ale zakončení mu nevyšlo. Tak že po poločase pro nás pěkných 0:0. Do druhé půle jsme šli opět zodpovědně hrát zezadu na brejky. Naše obrana šlapala jako hodinky a zachytávala každý pokus domácích. Musíme ovšem pochválit, že se do obrany vracel celý tým. Ve druhé půli jsme dokonce měli i více loženek. Jen Bobo spálil dva samostatné úniky a jednou z vápna prověřil dělovkou rukavice domácího brankáře. Nakonec rozhodla 72. minuta, kdy jako správný kapitán vzal osud do svých rukou Varnuška a z trestného kopu z 35 metrů ala Roberto Carlos poslal brankáře do role statika. Míč letěl doprava a před brankářem změnil směr doleva k tyči. Opravdu výstavní rána, které zatleskali i domácí fandové. Domácí pak přece jenom v závěru zatlačili a 5 minut před koncem vytlačil Pepa po rohovém kopu očima míč na břevno. Výhra je skvělá a nutno smeknout. Pěkný pokřik, pár vytržených sedaček našimi fans Kalinou a Čéčou a pár piv u Chyldy, kde nás proklel Tesíkův syn Voldemord (jako by mu z oka vypadl). Doufejme, že na pouť budeme v plné sestavě a výhrou si uženeme nějakou žízeň a pobavíme se jako dneska. Každý hráč si zaslouží 10tku za dnešní výkon.

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-191
poslední zápasy
10.8.2018
Balvani A0 (0)
Junior B3 (1)


tabulka - A tým
1Malenice3
2Bavorov3
3Katovice B3
4Junior B3
5Lom3
6Střelské Hoštice3
7Štěkeň A1
8Čičenice1
9Poříčí0
10Drahonice0
11BALVANI0
12Blatná B0
13Doubravice0
14Radošovice0

tabulka - B tým


s p o n z o ř i