zatím není znám..

První jarní výhra
Balvani A - Hoslovice  5:0 (2:0)
14.4.2013
Z kabiny jsme vylétli na soupeře jako uragán a už po pěti minutách po přetaženém rohu prodloužil míč Boukalík na hlavu Tomáše Bernada a ten skoroval na 1:0. Pohybem hýřil hlavně druhý útočník Varnuška, který i přes zašitou nohu nastoupil do zápasu a je to pro nás "Malaďec kola". Byl to právě on, kdo po standartní situaci nezadržitelně skóroval hlavou k tyči a bylo to 2:0. Hosté působili neškodně a naopak Šebesta nebo Černý mohli po svých šancích zvýšit vedení. Hosté hrozili nakopávanýma balónama, ale ty si pohlídala naše obrana nebo je posbíral nestor balvanské kopané Pepa Laně. Druhá půle začala opatrně a hosté museli otevřít obranu a to byla voda na balvanský mlýn. Po faulu jsme dostali výhodu standarní situace ze šestnáctky a stoper Kalina přesnou ranou k tyči oslavil svůj návrat do sestavy. Poté jsme střídali a na hřiště se dostala další legenda balvanské kopané Virostek, který za ovací publika vystřídal Varnušku. Čtvrtý gól přidal kapitán Boukalík, kdy mu po solu přes celé hřiště připravil míč jako na zlatém podnose Aleš Vavruška. Na hřiště pak vyběhl i slávista Messi Sýkora, který střídal na posledních 10 minut Šebestu a po několika minutách na hřišti narýsoval uličku pro Boukalíka. Jeho samostatný nájezd a následnou střelu podél golmana však hostující brankář s přehladem chytil. Pátý gól přidal Aleš Vavruška , když dělovkou z úhlu nachytal golmana hostí. Předvedli jsme komapktní výkon ve všech řadách korunovaný pěti góly. Brankář Laně se zapotil až v závěru, kdy ránu hostí vytáhl na roh. Pískal Káník starší.

16.12.2012
Tak pánové, potvrzuji že v sobotu 29.12.2012 od 17:30 do 19:30 je Balvanský hokej. Tak se koukejte na diskuzi nahlásit, kdo půjde ať nás je dost a kdyžrak řekněte i známejm, je to dvě hoďky, ať tam nebruslíme v deseti. Jo a Jardo vem si helmu s celoobličejovím plexi, aby jsi se zase během první minuty nezranil. Aleš.

DOKOPNÁ
24.10.2012
V sobotu 27.10.2012 hned po zápase s Česticema bude na Křemelce u Chyldy dokopná. Vezměte si sebou dobrou náladu, a přijďte se zúčastnit v co největším počtu. A to platí i pro nehrající členy!!!

Balvani - Kladruby
Balvani A - Kladruby  3:1 (2:0)
7.10.2012
Hráno v Kladrubech, vzhledem k chybě v programu se musí psát výhra jako bychom hráli doma, děkuji za pochopení.

16.7.2012
napište do dikuze jestli dorazíte na nohec. Zatím není info o žádném účastníkovi.

hlášení výboru
27.6.2012
schůze 26.6.2012
Všichni členové uhradí své závazky vůdči klubu do 21.7.2012. Dále zaplatí 200,- za neučast na utkání s Pracejovicemi (pouze lekařská zprava o zaranění se bere jako omluvenka) a příspěvky na podzim. Kdo nebude mít vše v pořádku bude vyrazen.
vše vybírá Tesík

TURNAJ V NOHEJBALE A GRILOVÁNÍ
30.5.2012
21.7.2012 od 10h

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-190