Hospůdka na ostrově

>GOLD FINGERS<


Sport Bike Hokej

příští soupeř


zatím není znám..

Třetí prohra v řadě.
Balvani A - Civa Trans  2:5 (2:3)
28.10.2011
K dalšímu domácímu zápasu jsme nastoupili proti Civatrans Rovná. Prvních 20 min. byla hra vyrovnaná za zmínku stojí akce ze 17 min.. M. Boukalík zatáhl míč a centroval na hranici velkého vápna, kde nabíhal M Virostek, jenž střílel v tísni nad. V 21 min. měli hosté první 100% šanci, ale netrefili branku. Ve 23min. po kiksu (minuli míč) D. Kroutila a Z. Kuneše to bylo 0:1. Hned po rozehrání opět hrubá chyba J. Bernada a D. Kroutila a hosté vedli 0:2. Série hrubých chyb pokračovala a hosté mohli trestat, ale nedali. Ve 29 min. předvedl A. Vavruška pěknou střelu, ale vedle. Ve 31 min. se měnilo skóre zase, ale pro nás dobře. Střelu L. Kaliny tečoval M. Boukalík 1:2. Potom přišla opět slabá chvilka naší obrany. Jednou trefili hosté tyč a potom netrefili bránu. Ve 39min. kopal roh M. Boukalík, D. Kroutil zpracoval míč a M. Tesař dorazil do branky 2:2. Ve 42 min. opět hosté měli 100% šanci, ale na brankové čáře akrobatickým zákrokem zachránil M. Virostek. Když jsme si mysleli, že půjdeme za nerozhodného stavu do šaten, přišel další zkrat obrany. O. Čečka ve snaze odkopnout míč soupeři u autové čáry na hranici malého vápna, fauloval soupeře a byla nařízená penalta. Tu soupeř proměnil a do šaten jsme šli za stavu 2:3. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, hned ve 48 min. nachytali na hruškách našeho golmana Z. Kuneše a stav byl 2:4. A bylo po zápase. V 65 min. hosté z rozehraného rohu přidali další branku na 2:5. My už jsme se na ni nezmohli. V 66min. střídal F. Vaněk, místo něj nastoupil J. Holfeld a v 72 min. za K. Smetanu nastoupil P. Šmíd. V 85. minutě ještě střídal A. Vavruška a nahradil ho M. Jílek. Tento zápas vůbec nevyšel naší obraně a brankáři. Nejvíc mě mrzí, když s trenérem řekneme, co bylo v zápase špatně, tak se někteří uráží a končí s fotbalem. Doufám, že další zápas vyhrajeme a odrazíme se k lepší hře.

schůze výboru
24.10.2011
V pondělí od 18:30 schůze výboru ve Stodole  
program  
příspěvky  
přístup hráčů  
dokopná  
sponzoři  
zimní příprava  

Opět prohra!!!
Lnáře - Balvani A  3:0 (1:0)
16.10.2011
K dnešnímu utkání jsme nastoupili na hřišti ve Lnářích. Prvních deset minut to vypadalo, že odčiníme výpadek s Hoslovicemi. Ale po úvodním tlaku a hře po zemi jsme začali opět nakopávat balony a nebyli jsme si schopni nahrát po zemi. V 17min. dostal A Vavruška žlutou kartu za skluz a hned ve 20min. za to samé K. Smetana. Od této chvíle naše hra byla strašná a technicky lépe vybavený soupeř nás začal přehrávat. Ve 22 min. už vedli domácí 1:0, když střelou kuchlem od brankové čáry prostřelili našeho golmana. My jsme ještě zahrozili z trestného kopu, ale brankář vyrazil na roh. Z něj ještě zakončoval L. Toman, jenž minul branku. To bylo v prvním poločase vše. Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě hůře. Ve 47 min. jsme inkasovali po druhé, ale pro ofsajd nebyl uznán. V 57 min. bylo ještě hůř. M. Tesař nechtěně brnknul o nohu soupeře ve vápně a rozhodčí nařídil penaltu 2:0. V 71 min. místo K. Smetany šel P. Šmíd. V 72 min. to bylo už 3:0. Lehkou umístěnou střelou se prosadil dobře kombinující soupeř. V 75 min. střídal P. Švík a na hřiště šel T. Hynek. V 77 min. byl pěkný centr od M. Boukalíka, ale tísněný D. Kroutil jen těsně minul branku. V 78 min. měl velkou šanci M. Boukalík, ale místo zakončení zvolil kličku golmanovi a ten mu míč sebral z nohy. V 82 min. nastoupil M. Polata místo zraněného D. Kroutila, ale k míči se moc nedostal, protože jsme se jen bránili. V úplném závěru se zranil ještě J. Velek, který příští utkání bude chybět. Jestli se nevrátíme k naší kombinační hře, tak nemůžeme vyhrát. Mrzí mě přístup několika hráčů. Zápas o první místo je asi málo , abychom se sešli v hojném počtu.

Poslední porazil prvního!!!
Balvani A - Kladruby  1:4 (0:2)
13.10.2011
K dnešnímu utkání nastoupil lídr soutěže Balvani proti poslednímu družstvu Kladruby. Ale na hřišti to nebylo vůbec vidět. Už v 5 min. jsme prohrávali 0:1, první střela na bránu a hosté trefili šibenici. My jsme vyprodukovali jen pár střel, ale jen minimum jich trefilo bránu. Ve 28 min., po chybě hostující obrany, měl velkou šanci M. Boukalík, ale jen těsně minul bránu. Žlutou kartu dostal ve 30 min. L. Kalina. Naše hra byla dost strašná, záloha vůbec nenapadala dobře hrajícího soupeře a tak trenéři sáhli ke střídání už ve 33 min.. Na hřiště šel místo P. Šmída J. Holfeld. Moc to nepomohlo. Sice byl J. Holfeld aktivnější, ale byla na něm vidět jeho neúčast na trénincích. Ve 38 min. to bylo už 0:2. Po centru na zadní tyč si hráč hostí pohrál s J. Velkem a potom umístil střelu k levé tyči. Tak skončil poločas. Ve druhém poločase jsme vystřídali K. Smetanu a na hřiště šel vyztužit naší zálohu T. Bernad. Ale nebyl to dobrý start do poločasu. Hned ve 46. min. jsme ztratili míč ve středu hřiště, soupeř předvedl rychlou narážečku a zakončil gólem 0:3. Potom jsme měli optickou převahu, ale nic jsme z toho nevymysleli. Po třech 100% šancích soupeře, kdy nás podržel Z. Kuneš jsme v 73 min. inkasovali další gól 0:4. Od této chvíle nás soupeř jasně přehrával. I z toho důvodu, že jsme chtěli dát aspoň čestný gól a hru více vytáhli. Soupeř měl ještě několik šancí přidat další góly, ale střídající hráči soupeře nenašli recept na Z. Kuneše. Kdyby byl v této době stav 8-9:0 nemohli bychom říct ani popel. V 78 min. místo D. Kroutia šel P. Švík, který byl vzápětí faulován ve vápně, ale rozhodčího píšťalka zůstala němá. Ten pískl penaltu až po faulu na M. Tesaře, kterou proměnil M. Boukalík. Pak už jen hrozil náš soupeř, který nás přejel o třídu. Tento zápas byl nejhorší co jsme letos předvedli. V tomto zápase bylo nejvíce vidět, jak D. Šebesta chybí ve středu zálohy. Doufám, že spadnem z výšin zpět na zem a začnem znovu podávat výkony které nás zdobili.

První ztráta bodů.
Hoslovice - Balvani A  2:2 (2:1)
2.10.2011
1.10. jsme nastoupily k dalšímu utkání tentokrát na hřišti v Hoslovicích. První poločas měl jednoznační průběh, Balvani utočili a domácí se jen bránili. Jedna šance za druhou buď jsme netrefili bránu nebo míč !!! Za to domácí byli stoprocentní, dvě střely dva góly. Naštěstí se nám přeci jen podařilo dát kontaktní gól z kopačky našeho nejlepšího střelce M. Boukalíka. Jeho střela po teči obránce skončila u pravé tyče.  
První poločas 2 : 1 pro domácí.  
Druhý poločas jsme zahájili změnou v sestavě, odstoupil unavený P. Švík, Čečka se stáhnul do obrany, Toman se posunul na kraj zálohy a do středu nastoupil Kalina. Ani toto posílení naší rozehrávky nepřineslo rychlé vstřelení gólu. Naše akce končili na hranici velkého vápna nebo jsme jen obstřelovali domácí bránu. S přibývajícím časem si domácí začali plést fotbal s ragby a vytasili se s brutálními zákroky.  
Některé fauly (skluzy za zadu bez míče) zaváněly červenou kartou, které se domácí přeci jen dočkali v 85min. Obzvlášť brutální zákrok domácího brankáře v 65min. zaváněl červenou kartou a penaltou zůstal ovšem nepotrestán. Brankář nohama ve výskoku sestřelil našeho útočníka, aniž by zasáhl míč . Po tomto zákroku musel otřesený K. Smetana střídat. Místo něj nastoupil M. Virostek.  
V 80min. přišlo zasloužené vyrovnání. Náš excelentní střelec L. Kalina vypálil levačkou z 20 m a trefil přesně levou šibenici. Tím utkání skončilo.  
Dle průběhu utkání je výsledek 2 : 2 pro nás ztrátou.

Po penaltách do finále poháru
Balvani A - Cehnice  1:0 (0:0)
28.9.2011
K semifinálovému pohárovému utkání nastoupily družstva Balvani – Cehnice v těchto sestavách.  
Balvani: Kuneš- Kroutil, Velek, Bernad J., Čečka – Tesař, Virostek, Frőml, Vavruška – Jílek, Boukalík. Na střídání byli připraveni: Sýkora, Hynek, Šmíd, Smetana.  
Cehnice: Velíšek – Kraus, Martínek, Sadlak, Štros, Vaněk, Chvosta, Aleš, Frčka, Herzig, Solich. Na střídání byli připraveni: Kuric, Horváth, Poddaný.  
V prvních 15 min. jsme byli lepším celkem a soupeře jsme zaskočili některými akcemi. Hlavně ve 4 min. šel M. Boukalík sám na brankáře hostí, ale neproměnil. Potom se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Ve 20 min. museli hosté střídat. Za zraněného Krause nastoupil Horváth. Ve zbytku poločasu měli hosté územní převahu, ale šance byly na obou stranách. Oba celky daly gól, ale pro ofsajd nebyly uznány. Tím první poločas skončil. Do druhého poločasu střídali Balvani. Za už unaveného Jílka nastoupil Smetana. Hned na začátku nás soupeř přimáčknul a měl několik šancí. Hlavně v 66 min., když šli na naše dva bránící hráče hned čtyři protihráči. Jenže my máme v brance čaroděje Z. Kuneše, který zázračným zákrokem tuto šanci vytáhnul na roh. Od 70 min. byla hra opět vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. A opět neuznaný gól M. Boukalíka pro ofsajd. V 90 min. mohl rozhodnout pro Balvany K. Smetana. Šel sám na brankáře hostí, dobře ho obstřelil, ale ten zázračným skokem vyrazil na roh. Tím utkání skončilo a přišly na řadu penalty.Ty začínali kopat hosté z Cehnic. Herzig – 0:0, Boukalík- 1:0, Sadlak – 1:1,Kroutil – 2:1, Vaněk- 2:2, Tesař – 3:2, Chvosta – 3:3, Virostek – 4:3, Kuric – 4:4 a Čečka – 5:4. Tím tým Balvani Strakonice postoupil do finále ČP, kde budou hrát s TJ Osek „B“. Hosté byli v utkání fotbalovější a místy měli územní převahu, ale domácí do toho dali více bojovnosti, odhodlanosti a po zásluze postoupili. Žluté karty obdrželi jen hosté Vaněk a Štros.

Po čtyřech kolech na 1. místo
Balvani A - Champions  2:1 (1:0)
25.9.2011
Ve čtvrtém utkání 3. třídy okresní soutěže jsme přivítali FC Champions. Naše sestava: Kuneš- Kroutil,Čečka,Bernad J. - Velek- Kalina, Vavruška, Tesař- Šebesta – Virostek, Boukalík. Hosté: Lemberger- Hejlek,Veselka, Pařízek,Veits,Mála, Frčka, Holeček, Vondrášek, Kašpírek, Hron.  
Utkání řídil rozhodčí Kolář.  
První šanci utkání měli hosté, když ve 3 min. z trestného kopu minuli jen těsně naší bránu. To ale bylo na dlouhou dobu vše. Potom jsme už hru ovládli my. V 10 min. střelu od M. Virostka brankář s obtížemi vyrazil na aut. V 12 min. po kombinaci zakončoval velmi aktivní J. Velek těsně nad branku, poté ve 14 min. opět po pěkné kombinaci M. Boukalík střílel vedle branky. Ve 20 min. musel střídat L. Kalina pro zranění, místo něj nastoupil T. Bernad. Potom jsme měli několik šancí Boukalíka, Šebesty a Virostka, ale gol jsme nedali. Ve 35 min. zahrával roh M. Boukalík, hlavou do protipohybu brankáře zavěsil J. Velek 1:0. Do konce poločasu se už nic nestalo. Do druhého poločasu jsme střídali Virostka za Smetanu. Soupeř také střídal, na hřiště šel Matěja. Prvních 20 min. měl územní převahu soupeř, ale šance byly na obou stranách. V 48 a 58 min. M. Boukalík a v 65 min. hosté z trestného kopu jen těsně minuli šibenici naší branky. V 60min. hosté střídali, na hřiště šel Čechota. V 73 min. obdržel žlutou kartu K. Smetana. V 75 min. se opět měnilo skóre. Po hrubé chybě hostující obrany, když poslední hráč minul míč, se dostal k M. Boukalíkovi a ten tváří v tvář brankáři, poslal míč placírkou podél něj do branky 2:0. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale střelci měli zvlhlý prach. V 85 min. střídali po třetí Balvani. Místo D. Šebesty nastoupil k prvnímu utkání P. Švík. Když už jsme se viděli v šatně, přišel trest. Hosté zahrávali trestní kop. Střílený centr šel na zadní tyč, kde stál hostující Mála a levou nohou zavěsil 2:1. Tím utkání skončilo. Myslím si, že po zásluze vyhráli Balvani.

Opět výhra!
Balvani A - Libějovice  2:1 (1:1)
18.9.2011
Ke třetímu utkání jsme nastoupili na žaludovém hřišti v Libějovicích. Začali jsme tlakem a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí. Za všechny v 5 min M. Boukalík nedal, v 16 min. pěkná hlavička H. Bernada, kterou brankář reflexivně vyrazil a v 18 min. T. Bernad poslal pas A. Vavruškovi, ten přhrál H. Bernadovi jehož střelu brankář vyrazil na roh. Z tohoto rohu se už měnilo skóre. M. Boukalík poslal krásný centr do vápna míč se dostal k M. Virostkovi a ten ho dotlačil do branky 0:1. Náš tlak pokračoval. V 25 min předvedli pěknou kombinaci O. Čečka s M. Virostkem kde zakončoval A. Vavruška, ale netrefil branku. Za neproměnění našich šancí přišel trest v 27. min. z rychlého brejku domácí vyrovnali na 1:1. Do poločasu jsme byli opět lepším mužstvem s několika příležitostmi ale ani M. Virostek, M.Boukalík, L Kalina žádnou branku neřidali a tal poločas skončil 1:1. Kde jsme skončili první poločas tak jsme začali i druhý. Opět několik šancí, které neskončili gólem. V 55 min dostal T. Bernad žlutou kartu za skluz ze zadu. V 63 min. se T. Bernad ukázal v lepším světle, když vybojoval míč přihrál M. Boukalíkovi ten vystřelil a míč skončil v brance 1:2. V 69 min. střídal M. Virostek za kterého šel na hřiště J. Frőml. Potom se domácí nadechly k závěrečnému tlaku, jenže jejich tlak končil před naší šestnáctkou. V závěru zápasu ještě střídal A. Vavruška místo něj nastoupil P. Šmíd. Závěr: Po celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli jen je škoda nevyužití brankových příležitostí. Kdyby byl stav 1:5 nemohli by se Libějovický divit. Ale tři body jsou doma.

Balvani A - Čestice  2:1 (0:1)
11.9.2011
V prvním domácím utkání jsme přivítali soupeře z Češtic. V prvních deseti minutách jsme měli několik šancí, které jsme nevyužili. Hlavně ta ze 3 min. kdy T. Bernad po centru M. Boukalíka netrefil ze 2 m bránu. Po těchto šancích se hosté hosté dostali do hry a v 17 min. korunovali převahu gólem. I když jim k němu pomohl( nesmyslné vyběhnutí z brany) jinak dobře chytající Z. Kuneš 0:1. Po této brance jsme byli otřeseni a do poločasu jsme nic nevymysleli, až na moment ve 34.min.. Tam dal po dvou letech J. Velek regulerní gól, ale rozhodčí mu odpískal faul na brankáře ( dle rozhodčího fauloval brankáře hlavou do jeho jedné ruky ). Do druhého poločasu jsme udělali přeskupení záložní řady a hned se dostavilo zlepšení. V 58min. M. Boukalík vystřelil (nechytatelnou střelu) a brankář hostí si plácnul míč do vlastní brány 1:1. V 61 min. střídal K. Smetana. Místo něj nastoupil po zranění M. Virostek a jeho příchodem začala značná převaha v podání mužsta Balvanů. V 75 min. vybojoval míč D. Šebesta, popotáhl ho po pravé lajně a nechytatelnou a krásnou sřelou vymetl levou šibenici 2:1. V 77 min. měl 1000000% šanci M. Boukalík, ale netrefil prázdnou bránu. Potom přišla chvíle D. Kroutila. V 81min. po přihrávce M. Virostka netrefil z voleje bránu. O minutu později po centru D. Šebesty hlavičkoval, překonal brankáře, ale obránce odkopl míč mířící do brány na aut. A v 84 min. ho poslal M. Boukalík do brejku, přehodil vyběhnuvšího golmana ale i branku. Po této akci střídal . Místo něj nastoupil P. Šmíd. V 86 min. dostal žlutou kartu O. Čečka. V 90 min. došlo na taktické střídání místo J. Frőmla nastoupil M. Jílek. Tímto utkání skončilo a za zlepšenou hru ve druhém poločase jsme zaslouženě vyhráli. I když jsme mohli větším gólovým rozdílem.

První domácí mistrák
Balvani A - Čestice  2:1 (0:1)
11.9.2011
V prvním domácím utkání jsme přivítali soupeře z Češtic. V prvních deseti minutách jsme měli několik šancí, které jsme nevyužili. Hlavně ta ze 3 min. kdy T. Bernad po centru M. Boukalíka netrefil ze 2 m bránu. Po těchto šancích se hosté hosté dostali do hry a v 17 min. korunovali převahu gólem. I když jim k němu pomohl( nesmyslné vyběhnutí z brany) jinak dobře chytající Z. Kuneš 0:1. Po této brance jsme byli otřeseni a do poločasu jsme nic nevymysleli, až na moment ve 34.min.. Tam dal po dvou letech J. Velek regulerní gól, ale rozhodčí mu odpískal faul na brankáře ( dle rozhodčího fauloval brankáře hlavou do jeho jedné ruky ). Do druhého poločasu jsme udělali přeskupení záložní řady a hned se dostavilo zlepšení. V 58min. M. Boukalík vystřelil (nechytatelnou střelu) a brankář hostí si plácnul míč do vlastní brány 1:1. V 61 min. střídal K. Smetana. Místo něj nastoupil po zranění M. Virostek a jeho příchodem začala značná převaha v podání mužsta Balvanů. V 75 min. vybojoval míč D. Šebesta, popotáhl ho po pravé lajně a nechytatelnou a krásnou sřelou vymetl levou šibenici 2:1. V 77 min. měl 1000000% šanci M. Boukalík, ale netrefil prázdnou bránu. Potom přišla chvíle D. Kroutila. V 81min. po přihrávce M. Virostka netrefil z voleje bránu. O minutu později po centru D. Šebesty hlavičkoval, překonal brankáře, ale obránce odkopl míč mířící do brány na aut. A v 84 min. ho poslal M. Boukalík do brejku, přehodil vyběhnuvšího golmana ale i branku. Po této akci střídal . Místo něj nastoupil P. Šmíd. V 86 min. dostal žlutou kartu O. Čečka. V 90 min. došlo na taktické střídání místo J. Frőmla nastoupil M. Jílek. Tímto utkání skončilo a za zlepšenou hru ve druhém poločase jsme zaslouženě vyhráli. I když jsme mohli větším gólovým rozdílem.  
 
Vyjádření kapitána:  
 
O poločasové přestávce bylo jasně trenéry oznámeno toto: Hrajeme třígólový zápas a na výhru je třeba dát dvě branky!!! A vzhledem k tomu, že jsme obdrželi již jednu branku a dvě jsme ve druhém poločase dali, tak jsme splnili do puntíku instrukce trenéra a ostatní neproměněné šance, které po naší druhé brance byli, se museli zahazovat!!!!! Trenéři - my jsme Vás prostě jenom poslechli :-)))

starší aktuality:
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-196
poslední zápasy


tabulka - A tým

tabulka - B tým


s p o n z o ř i